İç Mekan Uygulamaları

İç mekan tasarımı, bir ortamı elde etmek için bir yapı içinde yaratıcı ve teknik çözümlerin uygulandığı çok yönlü bir meslektir. Bu çözümler işlevseldir, insanların yaşam kalitesini arttırır ve estetik açıdan çekicidir. Tasarımlar, yapının yalın haliyle koordine edilerek yaratılır ve projenin fiziksel konumunu ve sosyal içeriğini tanımlar. Tasarımlar, yönetmelik ve düzenleme gereksinimlerine uymalı ve çevresel sürdürülebilirlik ilkelerini desteklemelidir. İç mekan tasarım süreci, araştırma, analiz ve bilginin yaratıcı sürece entegrasyonu da dahil olmak üzere sistematik ve koordineli bir metodoloji izler, böylece müşterinin ihtiyaç ve kaynakları proje hedeflerini yerine getiren bir iç mekan üretmek için belirleyici olur

 1. Okan Doğan (reply)

  23/05/2018 at 09:20

  Mağazamıza sadece ufak bir dokunuş yapnak isterken Salt endustriyel adeta yeni bir mağaza oluşturdu. Müşterilerimizin beğenisi bizim sizi tekrar seçmemize sebep oldu teşekkürler.

 2. Berkcan Demir (reply)

  18/02/2019 at 09:24

  Spor salonumuza motivasyon duvarı yaptırmak istedik. Mert bey’in bize sunduğu projede motivasyon köşesi vardı başta bütçemize ters gelebilir diye düşünürken hem uygun hemde müşterilerimizin odak noktası olan bir köşemiz oldu spora devam .

 3. Kübra Özkaymaz (reply)

  05/03/2019 at 11:46

  Çalışma ofisim için duvar haritası yaptırmak istiyodum. Mert bey sağolsun harika bir duvar tasarladı. Herkese tavsiye ederim

 4. kerem yiğit (reply)

  27/03/2019 at 08:02

  Mekanımızı hem hızlı hem de mükemmel bir işçilik kalitesi ile donattılar. Teşekkürler.

 5. Ceren Ertürk (reply)

  08/04/2019 at 10:02

  Ofis duvarını boydan boya dijital baskı ile kapladılar. Baskı olduğunu anlamak imkansız mükemmel bir işçilikleri var. Özellikle Mert Bey’e ilgili yaklaşımı ve profesyonel çözümleri için teşekkür ederim.

 6. Nihan Peker (reply)

  24/04/2019 at 12:05

  Olumlu yaklasiminiz ve pratik cozumlerinizle cok kisa zamanda hayalimdeki tabelalarimizi yaptiniz. Herkese tavsiye edecegim tek adres, cok ama cok tesekkurler ilginize .

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.